Žinios – tai proto akys.

(R. Rolanas ir R. Dekartas)

 

2018 m. kovo 16 d. Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Reabilitacijos katedra kartu su Lietuvos kineziterapeutų draugija suorganizavo didelio pasisekimo sulaukusią respublikinę praktinę konferenciją „Alkūnės ir dilbio problemos bei jų sprendimo būdai“. Visus gausiai susirinkusius konferencijos dalyvius, o jų buvo per 375, pasveikino Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Birutė Gostevičienė ir Lietuvos kineziterapeutų draugijos prezidentė dr. Inesa Rimdeikienė.
Konferencijos metu, negailėdami savo brangaus laiko, savo idėjomis ir praktine patirtimi, pasidalino lektoriai: gydytojai Vytenis Adomaitis, Darijus Rimas, Simonas Sereika, Julija Ravinskienė, Lina Varžaitytė bei visas būrys kineziterapeutų: Rolandas Kesminas, Tomas Linksmuolis, Kęstutis Laurinskas, Eimantas Žeimys, Vidmantas Zaveckas. Jiems – nuoširdus AČIŪ.
Norime padėkoti pagrindiniams ištikimiems rėmėjams – UAB „Teida“ ir UAB „FHLife World“, rėmėjams UAB „Ortopedijos centras“, UAB „Vildoma“, o taip pat draugams – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto knygynui.
Konferencijos moderatorė Vida Stankevičienė akcentavo, kad žinios – tai proto akys, kurios priverčia mąstyti, priverčia ugdyti klinikinį mąstymą bei visur ir visada daryti tvirtus ir teisingus sprendimus. Mažiau skausmo gyvenime, daugiau šypsenų veide ir saulės širdyse.
Konferencijai pasibaigus, visi dėkojo už puikų konferencijos organizavimą, nuoširdų bendravimą, aktualių praktinių temų pateikimą. Visi – svečiai, dėstytojai ir studentai – tikisi ir ateityje sulaukti aktualių klausimų nagrinėjimo, diskusijų. Kitais metais planuojama diskutuoti apie riešo ir plaštakos problemas bei jų sprendimo būdus.

 

Dr. Milda Žukauskienė,
Reabilitacijos katedros vedėja

Vida Stankevičienė, SPF Studijų organizavimo skyriaus vedėja,
Reabilitacijos katedros lektorė