2016 m. lapkričio 7 d. į Sveikatos priežiūros fakultetą buvo atvykę dienos centro „Šviesa“ lankytojai. Jie susitiko su studijų programos „Dietetika“ DT16 gr. ir studijų programos „Ergoterapija“ ER15 gr.  studentais. Dienos centras yra socialinės globos įstaiga intelekto sutrikimų turintiems žmonėms nuo 18 m. amžiaus.
Pirmiausia įvyko susitikimas su studijų programos „Dietetika“ DT16 gr. studentais. Studentai ir centro lankytojai prisistatė: pasakė ir užrašė vardą, piešė daržovę arba vaisių, kurį mėgsta. Studentai paruošė skaidres apie sveiką mitybą. Po pokalbio svečiai iš specialiai studentų paruoštos spalvotos tešlos lipdė mėgstamus vaisius ir daržoves. Iš tešlos „gimė“ obuoliai, bananai, braškės.
Studentai pasiūlė žaidimą „Sveiki maisto produktai“. Svečiai rinkosi iš popierinių maisto produktų į popierinį krepšelį sveikus produktus. Krepšelyje atsidūrė ananasai, vynuogės, braškės, morkos, žuvis ir ledai. Visi kartu susitarė, kad kartais valgyti saldumynus galima. Centro lankytojai iš SPF išvažiavo linksmi ir pilni įspūdžių. „Viskas patiko“ – beveik visi susitikimo dalyviai apibendrino savo reakcijas.
Antras centro lankytojų susitikimas – su studijų programos „Ergoterapija“ ER15 gr. studentais Evelina Adomavičiūte, Julija Chatkevičiūte, Luku Jaskoitu, Ligita Kulakauskaite, Ugne Lubaitė, Ugne Motūzaite, Viktorija Tuchto ir psichologijos dalyko dėstytoja Aurelija Kūgyte. Susitikimo pradžioje visi susipažino, trumpai papasakojo apie savo pomėgius. Tada sekė įvairūs žaidimai, veiklos, estafetės, kurias lydėjo vieni kitus palaikantys plojimai. Susitikimą užbaigė bendra daina. Dainą traukė kas kiek mokėjo, bet trepsėjo ir plojo visi.

Grožio terapijos katedros lektorė
Aurelija Kūgytė