Šių metų balandžio 7–9 d. Vilniuje, parodos „Pelenė 2017″ metu vyko įvairūs konkursai ir čempionatai, kuriuose dalyvavo ir Vilniaus kolegijos „Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ studijų programos III kurso HK14 grupės studentės.
Balandžio 7 dieną vyko VIII atviras kosmetikų ir kosmetologų konkursas „Jaunių“ klasės veido nominacijoje. Konkurse dalyvavo studentės iš įvairių Lietuvos mokymo įstaigų: Vilniaus, Utenos, Klaipėdos, Šv. Ignaco Lojolos kolegijų, Klaipėdos paslaugų ir verslo bei „Art of Beauty“ mokyklų. Viso konkurse varžėsi 17 konkursančių.
Vilniaus kolegijai šiame konkurse atstovavo „Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ studijų programos studentės Jurgita Pečiukevičiūtė, Justina Borkovska ir Simona Bačiulytė. Šis konkursas mūsų studentėms buvo sėkmingas. Jurgita Pečiukevičiūtė laimėjo II, o Simona Bačiulytė – III vietą. I vietos nugalėtoja tapo Roberta Zinčenko – Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentė.
Balandžio 8–9 dienomis vyko Atvirasis Lietuvos čempionatas. Ieva Pudževytė dalyvavo blakstienų priauginimo rungtyse. „MEGA volume“ rungtyje laimėjo II vietą ir specialų prizą iš tarptautinės trenerės ir teisėjos Elenos Stakhovich už tobulą blakstienų modeliavimą. Gintarė Vaitiekėnaitė dalyvavo antakių dizaino rungtyje.

Nuoširdžiai sveikiname laimėtojas. Konkurso dalyvėms, neužėmusioms prizinių vietų, dėkojame už drąsą ir šaunų pasirodymą.
Didžiuojamės visomis konkursantėmis ir linkime joms sėkmės tolimesnėje profesinėje veikloje. JŪS NUOSTABIOS!

 

Odeta Česnulevičienė,
Grožio terapijos katedros vedėja