2018 m. gruodžio 3–7 d. į Vilniaus kolegiją dėstymo vizito pagal Erasmus+ programą buvo atvykęs Pamukkale universiteto (Turkija) dėstytojas dr. Sukru Gokhan Elci. Gruodžio 3–5 d. jis viešėjo Sveikatos priežiūros fakultete ir studijų programos „Biomedicininė diagnostika“ antro ir trečio kurso studentams skaitė paskaitas: „Žmogaus audinių mėginių vaizdinimas pritaikant masių spektrometriją“ ir „Cheminių biosensorių kūrimas vėžinėms ląstelėms nustatyti panaudojant fluorescuojančius junginius“.
Šiltą dėstytojo priėmimą užtikrino Biomedicininės diagnostikos ir dietetikos katedros docentė dr. Jūratė Graželytė ir lektorė Julija Bogdanovičienė, kurios dr. Sukru Gokhan Elci supažindino su „Biomedicininės diagnostikos“ studijų programa, studentų praktikos ypatumais bei įsidarbinimo galimybėmis, parodė fakulteto auditorijas ir biochemijos laboratorijos įrangą.
Dėstytojas taip pat lankėsi Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultete, kuriame apžiūrėjo laboratorijas, bendravo su šio fakulteto atstovais.

 

Virginija Andriusevičienė,
vizito kuratorė, Užsienio
kalbų centro lektorė