Šių metų balandžio 14 dieną Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete vyko Grožio terapijos katedros suorganizuotas studentų makiažo ir manikiūro profesinio meistriškumo konkursas „Grožio paslaptys“. Šių metų konkurso tema – „Džiaze tik merginos…“. Konkurse dalyvavo Klaipėdos valstybinės kolegijos, Utenos kolegijos ir, žinoma, Vilniaus kolegijos studentės. Dalyvės savo modeliams kūrė įvaizdį, atitinkantį pasirinktą džiazo kūrinį, laikmetį ar atlikėją, demonstruodamos savo profesinį meistriškumą makiažo bei manikiūro srityse.
Konkurso rezultatus vertino kompetentinga komisija: Irma Vrublevska, UAB „Erdesa“ atstovė; Tadeuš Meldiuk, UAB „Laiks Moda Lux“ atstovas; Solveiga Tumienė, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokytoja visažistė, Vilniaus kolegijos absolventė. Komisija pagal nustatytus reikalavimu, griežtai ir skrupulingai vertino tiek smulkmenas, tiek bendrą vaizdą. Skirstant dalyvėms vietas kilo karšta diskusija, nes visos dalyvės puikiai pristatė savo darbus.
Konkurse I vietą laimėjo studentės iš Klaipėdos valstybinės kolegijos – Evelina Bončkutė ir Sandra Micavičiūtė. II vieta atiteko Vilniaus kolegijos studentėms – Agnei Kondrusevičiūtei ir Brigitai LožyteiIII vieta džiaugėsi Utenos kolegijos studentės –  Paulina Limbaitė ir Kristina Rancovaitė.
Sveikiname konkurso nugalėtojas!

Nuoširdžiai dėkojame kolegijų dėstytojoms ir studentėms už dalyvavimą.
Taip pat dėkojame renginio rėmėjams – UAB „BIOK laboratorija“, UAB „Erdesa“, UAB „Laiks Moda Lux“, UAB „Vitrina Pro“, kurių dovanomis buvo apdovanotos ne tik prizinių vietų nugalėtojos, bet ir likusios konkurso dalyvės.

 

Grožio terapijos katedros administratorė
Asta Kielienė