2017 m. balandžio 24–28 d. Vilniaus kolegijoje vyko Tarptautinė savaitė, kurios metu Sveikatos priežiūros fakultete lankėsi lektoriai iš Jungtinės Karalystės, Latvijos, Prancūzijos ir Turkijos sveikatos priežiūros ir ugdymo įstaigų.
Sveikatos priežiūros fakulteto dėstytojai dalyvavo seminare anglų kalba „Į žmogų orientuota priežiūra, užjautimas ir savęs užuojauta“ (lektoriai – David Banks ir Lesley McKinley iš Jungtinės Karalystės).
Studijų programų „Bendrosios praktikos slauga“, „Biomedicininė diagnostika“, „Dietetika“, „Ergoterapija“, „Higieninė ir dekoratyvinė kosmetologija“ ir „Kineziterapija“ studentai dalyvavo seminaruose anglų ir lietuvių kalbomis: „Antioksidacinis žmogaus mechanizmas: veikimo principas“ (lektorius – Abdurrahman Dundar iš Turkijos), „Klinikinė mityba. Maitinimas, mikrobiotikai ir ligos“ (lektorė – Vanda Sargautienė iš Latvijos) ir „Visuminė laikysenos reedukacija: metodo principai ir taikymas“ (lektorius – Thomas Brochet iš Prancūzijos).
„Biomedicininės diagnostikos“, „Dietetikos“, „Ergoterapijos“, „Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“, „Kineziterapijos“ ir „Bendrosios praktikos slaugos“ studijų programų studentai dalyvavo seminare anglų kalba „Į žmogų orientuota priežiūra, užjautimas ir savęs užuojauta“ (lektoriai – David Banks ir Lesley McKinley iš Jungtinės Karalystės).
Lektoriai iš užsienio ne tik vedė seminarus, bet ir apsilankė VšĮ Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje ir VšĮ Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose.

 

Gabrielė Šarkytė,
Slaugos katedros lektorė