Studijų programa „Dietetika“

 

Sutkaityte_Akvile_DT

Akvilė Sutkaitytė

Darbovietė: Ilguvos socialinės globos namai, Šakių raj., Ilguva
Pareigos: dietistė, užimtumo specialistė

Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetas mane pritraukė išskirtine ir perspektyvia studijų programa – Dietetika. Studijos buvo kūrybingos ir turtingos medžiagos pateikimu bei pačių dėstytojų draugiškumu ir paslaugumu. Su šypsena prisimenu jaukią ir malonią fakulteto aplinką, mane supusius žmones. Esu patenkinta suteikta Vilniaus kolegijos galimybe dalyvauti Erasmus intensyvių programų projekte „Vartojamo maisto kokybė ir socialinė atskirtis“ (angl. Food Intake and Social Exclusion), kurio metu galėjau tobulinti įgytas teorines žinias praktikoje. Jau studijų metu supratau, kokios naudingos ir svarbios yra profesinės veiklos praktikos, kuomet įgytas teorines žinias pritaikai praktikoje. Todėl, baigusi studijas, nusprendžiau iškart įsidarbinti pagal specialybę. Esu patenkinta savo pasirinkimu.


 

Caliene_Ieva_DT

Ieva Čalienė

Darbovietė: UAB „Dussmann Service“
Pareigos: dietistė.

Prisiminimai iš studijų laikotarpio Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete – išties geri ir šilti. Kolegijoje suteikiamos visos sąlygos mokytis ir tobulėti. Turėjome daug profesinės veiklos praktikų skirtingose vietose, todėl, baigę studijas, mokėjome ne tik „sausą“ teoriją, tačiau taip pat žinojome, kaip viskas vyksta realiomis darbo sąlygomis.
Darbu esu labai patenkinta, geras kolektyvas, puikūs vadovai. Darbo turime daug, reikalavimai aukšti ir griežti – viską atliekame taip, kaip mokėmės ir kaip nurodyta Geros higienos praktikos taisyklėse viešojo maitinimo įstaigoms. Esu pilnai atsakinga už pacientų dietų bei valgiaraščių sudarymą, maisto kokybę, visą gamybos procesą, patiekalų išdavimą, higieną, dokumentus ir t. t. Kai mokiausi, galvojau, kad pusė dalykų mokomės tik dėl bendro supratimo, tačiau dabar galiu drąsiai teigti, jog tikrai ne. Darbo aplinkoje viską reikia žinoti, pildyti, matuoti, skaičiuoti. Šiuo metu, šalia darbo, dar tęsiu studijas Mykolo Romerio universitete.