Sveikatos priežiūros fakulteto studentai Saulė Carikienė (Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijų programa, I kursas, HK17 gr.) ir Kajus Gurčinas (Biomedicininės diagnostikos studijų programa, I kursas, BD17 gr.) 2018 m. kovo–gegužės mėn. dalyvavo iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto „Studentų ir dėstytojų verslumo ir kūrybiškumo ugdymas plėtojant kultūros ir kūrybinių industrijų verslo idėjas Alytaus regione“ Nr. 09.3.1-ESFA-K-731-01-0035 mokymuose.
Kajus kartu su 11-ąja kūrybine komanda projekto verslumo konkurse „Geriausia KKI socialinio verslo idėja Alytaus regionui užėmė I vietą.
Saulė taip atsiliepė apie projektą: „Projekto tikslas – sukurti socialinės problemos sprendimą per verslą – buvo įdomus ir kilnus. Nors esu toli nuo verslo subtilybių, pamažu supratau, kas yra socialinis verslas, praplėčiau savo akiratį šia tema. Buvo smagu dirbti grupėje su nepažįstamais studentais ir kurti verslo planą“.

Džiaugiamės dėl projekte dalyvavusių studentų ir tikimės, kad įgytos žinios bei įgūdžiai pravers jų būsimoje profesinėje veikloje.

 

Fakulteto administracija