Spalio 8 d. studijų programos „Ergoterapija“ ER18 grupės studentės Evelina Jonušytė, Akvilė Kasparaitė, Giedrė Urbonaitė ir Živilė Vitkūnaitė suorganizavo ir Sveikatos priežiūros fakultete pravedė sporto šventę dienos centro „Šviesa“ lankytojams. Šventės metu studentės organizavo estafetes ir žaidimus, kartu ieškojo figūrų, bendravo ir rūpinosi svečiais.
Studijų programos „Ergoterapija“ DT18 grupės studentės Oksana Misiukienė ir Rima Novikevičienė svečius pakvietė į prieskonių šalį. Oksana papasakojo apie prieskonių istoriją, jų naudą organizmui ir supažndino su įvairiais prieskoniais. Svečiai uostė, lytėjo, ragavo ir lygino įvairius prieskonius. Susitikimas pasibaigė stebuklingos arbatos iš kalendros, pankolio ir kumino sėklų kūrimu. Kiekvienas dalyvavęs susitikime bėrė po šaukštelį prieskonių su palinkėjimu: meilės, sėkmės, sveikatos. Grįžę iš susitikimo centro lankytojai dalinsis dovana su savo kolegomis: gers kartu sukurtą arbatą ir mėgausis bendravimu.
Šventę dienos centro „Šviesa“ lankytojams spalio 15, 22, 29 d. ir lapkričio 5, 12, 26 d. organizuos kiti studijų programų „Ergoterapija“ ir „Dietetika“ DT18 ir ER18 grupių studentai.

Ačiū studentams už skirtą laiką ir energiją!

 

Aurelija Kūgytė,
Grožio terapijos lektorė