Agnė Vilutienė

Radiologija – sritis, kurioje nėra rutinos

 Šiandien sunku būtų įvardyti medicinos sritį, kurioje nereikėtų radiologinių tyrimų. Radiologija tai paslaptingas pasaulis, leidžiantis pažvelgti į žmogaus vidų be pjūvio, pamatyti vidaus organų ir struktūrų atvaizdus, juos įvertinti.

Radiologijos studijas Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete pasirinkau dėl praktikai teikiamos pirmenybės. Manau, kad būtent praktikos metu gali tinkamai susipažinti su profesija ir įsitikinti, ar ji tau patinka. Studijuojant imponavo tai, kad dauguma dėstytojų yra ne tik puikūs pedagogai, bet ir praktikai, dirbantys su dėstomu dalyku susijusiose srityse ir išmanantys, ko konkrečiai reikės studentui, kaip būsimam specialistui. Studijų programa „Radiologija“ VK Sveikatos priežiūros fakultete – dar visiškai nauja programa, tačiau įgytos žinios padėjo iš karto įsidarbinti ir įgyti darbdavio pasitikėjimą.

Radiologija – medicinos sritis, kurioje nėra rutinos, tai nuolatinis savo žinių tobulinimas ir patirties kaupimas. Radiologinės aparatūros, kompiuterizuotų sistemų, programinės įrangos galimybės – beribės, tačiau visa tai valdo ir analizuoja žmogus. Radiologijos studijas rekomenduoju tiems, kas domisi žmogaus sandara, ligomis, diagnostika, technologijomis ir kam patinka bendrauti su žmonėmis, jiems padėti.

Agnė Vilutienė, VK SPF absolventė