Kompetencijos tobulinimo programos

Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete vykdomi neformaliojo švietimo mokymai (kompetencijos tobulinimo kursai) pagal parengtas ir patvirtintas kompetencijos tobulinimo programas.
Kursai organizuojami, kai susidaro grupė iš 10–12 žmonių.
Baigus kursus išduodamas Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto pažymėjimas.

Visi kursai mokami. Dėl kainos teirautis tel. +370 649 09095, el. p. j.kazlauskiene@spf.viko.lt

Užsiregistravę asmenys apie numatomą kursų pradžią bus informuojami elektroniniu paštu.

Kviečiame registruotis į kompetencijos tobulinimo kursus:

1. „Šiuolaikinių infekcijų valdymas“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams, radiologijos ir biomedicinos technologams, dietistams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 2 val.
Registracijos anketa.

2. „Medicinos etikos principai“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams, radiologijos ir biomedicinos technologams, dietistams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 2 val.
Registracijos anketa.

3. „Asmenų su fizine negalia kėlimo, perkėlimo ir padėties keitimo būdai“ (skirti radiologijos technologams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 8 val.
Registracijos anketa.

4. „Bendravimas su ligoniais ir jų artimaisiais“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams, radiologijos technologams, dietistams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 8 val.
Registracijos anketa.

5. „Menas ir streso valdymas“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams, radiologijos technologams, dietistams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 8 val.
Registracijos anketa.

6. „Etiniai aspektai asmens sveikatos priežiūroje“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams, radiologijos technologams, dietistams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 8 val.
Registracijos anketa.

7. „Paliatyvioji pagalba“ (skirti specialistams, kurie teikia paliatyviosios pagalbos paslaugas suaugusiems ir vaikams) – 36 val.
Registracijos anketa.

8. „Paliatyvioji pagalba“ (skirti specialistams, kurie prieš penkerius metus yra baigę 36 val. trukmės Paliatyviosios pagalbos kursus ir siekia atnaujinti savo žinias) – 8 val.
Registracijos anketa.

9. „Darbas su senyvo amžiaus asmenimis“ (skirti bendrosios praktikos slaugytojams, kurie pradeda teikti geriatrijos dienos stacionaro paslaugas) – 72 val.
Registracijos anketa.

10. „Darbas su senyvo amžiaus asmenimis“ (skirti bendrosios praktikos slaugytojams, kurie teikia geriatrijos dienos stacionaro paslaugas ir prieš penkerius metus yra baigę 72 val. trukmės kvalifikacijos tobulinimo kursus „Darbas su senyvo amžiaus asmenimis“ ir siekia atnaujinti savo žinias) – 36 val.
Registracijos anketa.

11. „Skiepijimo pagrindai“ (skirti bendrosios praktikos slaugytojams, atliekantiems imunoprofilaktiką) – 20 val.
Registracijos anketa.

12. „Skiepijimo pagrindai“ (skirti bendrosios praktikos slaugytojams, kurie prieš penkerius metus yra baigę 40 val. trukmės Skiepijimo pagrindų kursus ir siekia atnaujinti savo žinias) – 8 val.
Registracijos anketa.

13. „Kraujo ėminių paėmimas vakuumine sistema iš venos“ (skirti bendrosios praktikos slaugytojams, biomedicininės diagnostikos ir radiologijos technologams) – 6 val.
Registracijos anketa.

14. „Klasikinis masažas“ (skirti asmenims, siekiantiems įgyti žinių ir įgūdžių apie klasikinį masažą) – 72 val.
Registracijos anketa.

15. „Japoniškas masažas“ (skirti asmenims, siekiantiems įgyti žinių ir įgūdžių apie japonišką masažą) – 32 val.
Registracijos anketa.

16. „Limfodrenažinis viso kūno masažas“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams,  bendrosios praktikos slaugytojams, kosmetologams ir masažuotojams) – 30 val.
Registracijos anketa.

17. „Segmentinis-refleksinis masažas“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams,  bendrosios praktikos slaugytojams, kosmetologams ir masažuotojams) – 72 val.
Registracijos anketa.

18. „Gydomasis vaikų masažas“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams,  bendrosios praktikos slaugytojams, kosmetologams ir masažuotojams) – 70 val.
Registracijos anketa.

19. „Valgiaraščio rengimas ikimokyklinio amžiaus vaikams“ (skirti dietistams, dirbantiems ikimokyklinio ugdymo įstaigose) – 6 val.
Registracijos anketa.

20. „Ikimokyklinio amžiaus vaikų maitinimosi įgūdžių ir įpročių formavimas“ (skirti dietistams, dirbantiems ikimokyklinio ugdymo įstaigose) – 6 val.
Registracijos anketa.