Kompetencijos tobulinimo programos

Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete vykdomi neformaliojo švietimo mokymai (kompetencijos tobulinimo kursai) pagal parengtas ir patvirtintas kompetencijos tobulinimo programas.
Kursai organizuojami, kai susidaro grupė iš 12–15 žmonių.
Baigus kursus išduodamas Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto pažymėjimas tinkantis asmens sveikatos priežiūros specialistų, kuriems šie kursai skirti, praktikos licencijai gauti ar pratęsti.

Visi kursai mokami. Dėl kainos teirautis mob. +370 649 09095, el. p. j.kazlauskiene@spf.viko.lt

Užsiregistravę asmenys apie numatomą kursų pradžią bus informuojami elektroniniu paštu.

Kviečiame registruotis į kompetencijos tobulinimo kursus:

1. „Šiuolaikinių infekcijų valdymas“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams, radiologijos ir biomedicinos technologams, dietistams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 2 val.
Registracijos anketa.

2. „Medicinos etikos principai“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams, radiologijos ir biomedicinos technologams, dietistams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 2 val.
Registracijos anketa.

3. „Asmenų su fizine negalia kėlimo, perkėlimo ir padėties keitimo būdai“ (skirti radiologijos technologams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 8 val.
Registracijos anketa.

4. „Bendravimas su ligoniais ir jų artimaisiais“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams, radiologijos ir biomedicinos technologams, dietistams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 8 val.
Registracijos anketa.

5. „Menas ir streso valdymas“ (skirti kineziterapeutams, ergoterapeutams, radiologijos ir biomedicinos technologams, dietistams, bendrosios praktikos slaugytojams ir slaugytojų padėjėjams) – 8 val.
Registracijos anketa.

6. „Paliatyvioji pagalba“ (skirti slaugytojams, slaugytojų padėjėjams, socialiniams darbuotojams,  kineziterapeutams ir ergoterapeutams, kurie teikia paliatyviosios pagalbos paslaugas suaugusiems ir vaikams) – 36 val.
Registracijos anketa.

7. „Paliatyvioji pagalba“ (skirti slaugytojams, slaugytojų padėjėjams, socialiniams darbuotojams,  kineziterapeutams ir ergoterapeutams, kurie prieš penkerius metus yra baigę 36 val. trukmės Paliatyviosios pagalbos kursus ir siekia atnaujinti savo žinias) – 8 val.
Registracijos anketa.

8. „Kraujo ėminių paėmimas vakuumine sistema iš venos“ (skirti bendrosios praktikos slaugytojams, biomedicininės diagnostikos ir radiologijos technologams) – 6 val.
Registracijos anketa.

9. „Valgiaraščio rengimas ikimokyklinio amžiaus vaikams“ (skirti dietistams, dirbantiems ikimokyklinio ugdymo įstaigose) – 6 val.
Registracijos anketa.

10. „Ikimokyklinio amžiaus vaikų maitinimosi įgūdžių ir įpročių formavimas“ (skirti dietistams, dirbantiems ikimokyklinio ugdymo įstaigose) – 6 val.
Registracijos anketa.