Aušrinė Areškevičiūtė

Baigusi studijas Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete, išvykau studijuoti į Suomiją. Turku taikomųjų mokslų universitete įgijau biotechnologijų srities bakalauro laipsnį. Vėliau studijavau Danijoje, Kopenhagos universiteto Mokslų fakultete, ir įgijau magistro laipsnį biologijos-biotechnologijų srityje. Šiuo metu dirbu bioanalitike didžiausioje Kopenhagos ligoninėje, kur vykdau mažųjų nervų skaidulų neuropatijų diagnostikos testo optimizavimą ir įgyvendinimą laboratorijoje. Tuo pačiu ieškau galimybių, įdomių projektų doktorantūros studijoms pradėti.
Studijos ir patirtis, įgyta Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete, be abejonės buvo pagrindinis stimulas ir įkvėpimas karjerai biotechnologijų srityje. Vilniaus kolegijoje įgavau praktinių įgūdžių, kurie labai palengvino darbo laboratorijoje pradžią magistro studijų metu ir suteikė profesinio pasitikėjimo. Labai džiaugiuosi, kad didžioji dauguma dėstytojų buvo tikri savo srities profesionalai ir sugebėjo ne tik aiškiai ir struktūriškai išdėstyti dalykus, bet ir motyvuoti, žadinti susidomėjimą, parodyti puikių perspektyvų galimybę ateityje.
Studijų Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete metu turėjau galimybę dalyvauti studentų mainų programoje, kurios metu pusmetį praleidau Turku taikomųjų mokslų universitete. Teigiama ir pozityvi akademinė patirtis Suomijoje suformavo stiprią viziją, kaip turėtų atrodyti universitetinė aplinka, jos psichologinė atmosfera ir edukacinė sistema, kurioje norėčiau dirbti.