Gabriela Šileika

Nuo vaikystės žinojau, kad tapsiu slaugytoja. Bendraudama su šeima, su mokytojais ir bendraklasiais, visada tvirtindavau – būsiu sveikatos priežiūros specialistė. Kiti tuo metu svajojo tapti mokytojais, statybininkais, menininkais ir t. t. Būdama maža mergaitė stebėjau savo šeimą, gal reikės kam nors pagalbos, ir laukiau, kada galėsiu padėti: nors žodžiais, apkabinimu, užuojauta, o gal net bus leista prie žaizdos priklijuoti pleistriuką… Jau tada visi sakydavo, kad būsiu slaugytoja.

Tad pabaigusi mokyklą net nedvejodama pasirinkau studijų programą „Bendrosios praktikos slauga“ Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete, kur mano mokslai tęsėsi 3,5 metų. Kas labiausiai įsiminė? Praktika, kurios buvo gana daug per visą studijų laikotarpį. Būtent praktika pirmame kurse padėjo suprasti, kurios slaugytojo darbo kryptys man labiausiai tinka ir patinka. Tolimesnės studijos ir dėstytojų perteiktos žinios nulėmė galutinį apsisprendimą: antrame, trečiame kurse jau drąsiai ėjau į įvairias sveikatos priežiūros įstaigas įgyti naujų, kaip slaugytojos ir visos komandos dalyvės, žinių. Pabaigus studijas VK Sveikatos priežiūros fakultete darbą surasti nebuvo sunku, kadangi mes, sveikatos priežiūros specialistai, visada esame laukiami ir pageidaujami visose medicinos įstaigose.

Dabar labai džiaugiuosi, kad neatsisakiau vaikystės svajonės, klausiau savo širdies ir esu be galo laiminga dirbdama bendrosios praktikos slaugytoja. Linkiu ir Jums atrasti save.

Gabriela Šileika, VK SPF absolventė