Iveta Juozulynaitė

Kiek atsimenu, grožis, kosmetika – temos, kurios visada mane domino. Kai atėjo laikas rinktis studijas, dvejonių nebuvo. Mokytis sostinėje, svajonių mieste, bei higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijos Vilniaus kolegijoje man skambėjo lyg pats geriausias planas – ir ne veltui. Dabar jau esu diplomuota kosmetologė.

Studijos buvo ir įdomios, ir smagios. Šiuo metu jau sėkmingai dirbu dienos SPA centre „ESLAUDA“. Atsimenu didžiulį stresą pirmosiomis darbo dienomis, bet stengiausi būti kuo drąsesnė ir mokytis dar daugiau – kiekviena diena buvo lyg geriausia mokykla. Stebėjau, kaip dirba kolegės, mokiausi iš jų, skaičiau kosmetikos produktų sudėtis, mokiausi atlikti naujas procedūras. Man kildavo milijonai klausimų, bet pamažu dingo baimė ir darėsi vis lengviau. Šiek tiek vėliau pradėjau netgi vesti seminarus kolegėms.

Tikiu, kad tai yra dar tik pradžia tos sėkmės istorijos, kuri manęs laukia. Kuo dažniau išeikite iš komforto zonos, čiupkite kiekvieną gyvenimo suteiktą galimybę, mokykitės ir viską, ką darote, darykite su meile, tada sėkmės istorija susidėlios savaime.