Svetlana Blažienė

Kosmetologijos srityje dirbu jau 5 metus, bet šį kelią pasirinkau ne iš karto. Dar 2003 metais įstojau į Vilniaus pedagoginį universitetą, kur įgijau socialinio pedagogo specialybę, tačiau greitai supratau, kad tai yra ne mano sritis. Baigusi studijas įsidarbinau vaistinėje. Tai buvo pirmas žingsnis savęs atradimo link. Vėliau, dirbdama SPA, susižavėjau kosmetologo darbu. Atrodė, kad kosmetologas žino visas grožio ir jaunystės paslaptis, kurias norėjau sužinoti ir aš. Tuo metu apie studijas dar negalvojau. Tačiau domėjimąsi kosmetologija paskatino tolimesnis kelias – darbas su žinomais prekių ženklais: Chanel, Dior, La Prairie, Guerlain, Clarins ir kt. Per 5 darbo metus kėliau kvalifikaciją, dalyvavau pasaulinio lygio seminaruose ir mokymuose, kurių metu įgijau daug įvairių žinių. Tada vis dažniau pagalvodavau apie kosmetologijos studijas. Noras siekti savo svajonės paskatino įstoti į Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto studijų programą „Higieninė ir dekoratyvinė kosmetologija“.

Baigusi studijas įsirengiau kosmetologijos kabinetą ir pradėjau savo kosmetologijos verslą. Šiuo metu sėkmingai dirbu kosmetologe, turiu nuolatinių klientų ir esu labai laiminga. Myliu visus savo klientus ir džiaugiuosi, kad mano atliekamos kosmetologinės procedūros gali padėti žmonėms puoselėti sveiką ir gražią odą bei gerai jaustis. Ateityje planuoju verslą plėsti ir įkurti Grožio studiją.

Noriu pasakyti, kad svajonės pildosi, tik reikia nebijoti ir žengti žingsnį jų link. Dėkoju savo nuostabioms dėstytojoms už studijų metu suteiktas neįkainojamas žinias ir suformuotus įgūdžius, už kantrybę ir gerą žodį. Jų dėka visada jaučiau, kad galiu padaryti daugiau, o tas jausmas prideda pasitikėjimo savimi.
Linkiu visiems žmonėms atrasti save, dirbti mylimą darbą ir drąsiai žengti svajonės link!

Svetlana Blažienė, VK SPF absolventė