Lektorė Jurgita Veliulytė pristatė Kineziterapijos studijų programą Gabijos gimnazijoje

Reabilitacijos katedros lektorė Jurgita Veliulytė vasario 3 d. lankėsi Vilniaus Gabijos gimnazijoje ir pristatė Kineziterapijos studijų programą. 

Susitikimo tema – “Judu su jausmu”, tad gimnazistai susipažino su taisyklingos laikysenos principais, žmogaus atramos sistemos, stuburo anatominiais bei fiziologiniais aspektais, išgirdo apie vandens svarbą sėkmingam organizmo funkcionavimui bei raumenų veiklai užrikrinti. Susirinkusieji galėjo pasimatuoti stuburo linkius bei lankstumą. 

Lektorė dosniai dalijosi savo profesine patirtimi: kineziterapeuto darbo tikslais, specifika, svarba reabilitacijos komandoje, o taip pat suteikė informaciją apie studijas Viko Sveikatos priežiūros fakultete bei tolesnes absolventų karjeros galimybes.

Daugiau naujienų