2017 m. rugsėjo 18–21 dienomis Grožio terapijos katedros vedėja Lina Sirvydienė ir katedros lektorė Aurelija Kūgytė pagal Erasmus+ programą buvo išvykusios mobilumo vizito į Jūrmalą (Latvija)  ir dalyvavo P. Stradins medicinos kolegijos (angl. P. Stradins Medical College of the University of Latvia) organizuotuose pirmosios Tarptautinės savaitės renginiuose. Renginiuose taip pat dalyvavo atstovai iš Kauno kolegijos, Kauno Šv. Ignaco Lojolos kolegijos, Klaipėdos universiteto, Lääne-Viru kolegijos (Estija), Karolinska instituto (Švedija), Oulu universiteto (Suomija), Medicinos aukštosios mokyklos (Vokietija) bei iš Drezdeno miesto klinikų (Vokietija). Mobilumas vyko pagal Erasmus+ programą.
Dalyvaujančių organizacijų atstovai turėjo galimybę pristatyti savo institucijas, užmegzti kontaktus, dalintis patirtimi bei aptarti tolimesnio bendradarbiavimo (tiek dėstytojų, tiek studentų) galimybes.
Dalyviai buvo supažindinti su kolegija, jiems parodytos auditorijos, vyko diskusijos grupėse. L. Sirvydienė ir A. Kūgytė diskutavo su P. Stradins medicinos kolegijos „Estetinės kosmetologijos“ studijų programos kuratore, alumne bei dėstytojais. Pokalbio metu buvo lyginamas kosmetologų ruošimas, jų kompetencijos ir licencijavimo tvarka Lietuvoje ir Latvijoje, domimasi praktikos atlikimo galimybėmis. Grožio terapijos katedros narės susipažino su SPA centre SemaraH viešbutyje teikiamomis paslaugomis. Visiems vizito dalyviams taip pat buvo suorganizuotas koučingo seminaras.
Tarptautinės savaitės organizatoriai supažindino su latvių kultūra, organizavo ekskursijas po Rygos senamiestį, Siguldos bei Turaidos pilis bei organizavo latvių kalbos pamoką.

Lina Sirvydienė,
Grožio terapijos katedros lektorė, katedros vedėja