Pirmų kursų studentai, sveikiname Jus tapus Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto akademinės bendruomenės nariais ir linkime sėkmingų studijų!

 

Rugsėjo 14 d. Sveikatos priežiūros fakultete (Didlaukio g. 45), aktų salėje, vyks pirmakursių susitikimas su fakulteto administracija, kurio metu bus suteikta informacija apie studijas ir studijų procesą:

  • 9 val.„Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ studijų programos I kurso studentams (HK20 grupė);
  • 10 val. „Biomedicininės diagnostikos“ (BD20), „Dietetikos“ (DT20), „Radiologijos“ (RD20 grupė) studijų programų I kurso studentams;
  • 11 val. „Ergoterapijos“ (ER20), „Kineziterapijos“ (KI20 grupė) studijų programų I kurso studentams;

 

  • „Bendrosios praktikos slaugos“ studijų programos I kurso studentams (SL20A, SL20B, SL20C, SL20D, SL20E grupės):

                                12 val. – tiems, kurių pavardės pirmoji raidė yra nuo   A  iki  L;

                               13 val. – tiems, kurių pavardės pirmoji raidė yra nuo   M  iki  Ž.

 

Į fakultetą atvykstantys asmenys turi dėvėti apsauginę kaukę, laikytis saugaus atstumo bei čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo.

Turint ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.), į susitikimą atvykti draudžiama ir būtina kreiptis į savo šeimos gydytoją konsultacijos.

Negalintys atvykti į susitikimą, privalo iki rugsėjo 14 d., 8 val. apie tai pranešti Sveikatos priežiūros fakulteto Studijų skyriui: d.trezneviciute@spf.viko.lt

Elektroniniame laiške prašom nurodyti savo vardą, pavardę, studijų programą ir neatvykimo priežastį.

Studijos vyks pagal tvarkaraštį (https://spf.viko.lt/studentams/nuolatines-studijos/paskaitu-tvarkarasciai/)  nuo rugsėjo 15 d.

 

Sveikatos priežiūros fakulteto administracija