Būti jaunam, gražiam ir sveikam – įprastas dalykas, o amžėjant išlikti laimingam, veikliam ir dailiam – nemenkų pastangų, žinių ir darbo reikalaujantis procesas. Vilniaus kolegijos (VIKO) Sveikatos priežiūros fakulteto (SPF) Medicinos technologijų ir dietetikos katedra kartu su  ir Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto (MČTAU) Sveikos gyvensenos fakultetu suorganizavo jau tradicija tapusią konferenciją. Daugiau kaip šimtas dalyvių iš visų MČTAU  fakultetų susirinko išklausyti pranešimų sveiko amžėjimo aktualijomis.

Konferencijos dalyvius pasveikino MČTAU rektorė Zita Žebrauskienė, MČTAU Sveikos gyvensenos fakulteto dekanė Viktorija Montvilienė ir VIKO SPF Medicinos technologijų ir dietetikos katedros vedėja dr. Ingrida Pumputienė.

VIKO Sveikatos priežiūros fakulteto dėstytojai ir studentai perskaitė pranešimus sveiko amžėjimo temomis: fizinės ir psichikos sveikatos darna, jos išsaugojimo sąlygos, ligų valdymas, sveikatai palankaus maitinimosi svarba, grožis, kosmetika, odos priežiūros priemonės…

Šios konferencijos tikslas – ne tik perteikti informaciją, ja dalintis, bet ir būdas išlaikyti socialinius ryšius su draugais, kolegomis, bendraamžiais, galimybė bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis, domėtis jų interesais,  pažiūriu, gebėti prisitaikyti, suprasti.

Daugiau nuotraukų rasite VIKO SPF Facebook ir Instagram įraše.