Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta.
Nesvarbu ar jam dvidešimt, ar aštuoniasdešimt.
Kiekvienas, kuris mokosi visą gyvenimą, išlieka jaunas.
(Henry Ford)

2016 m. balandžio 15 d. Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Reabilitacijos katedra  kartu su Lietuvos kineziterapeutų draugija suorganizavo didelio pasisekimo susilaukusią respublikinę praktinę konferenciją tema „Stuburo ir dubens srities problemos bei jų sprendimo būdai“.
Visus gausiai susirinkusius konferencijos dalyvius, o jų buvo per 550, pasveikino Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Birutė Gostevičienė ir Lietuvos kineziterapeutų draugijos prezidentė dr. Inesa Rimdeikienė.
Konferencijos metu savo idėjomis ir praktine patirtimi, negailėdami savo brangaus laiko, pasidalino lektoriai: kineziterapeutė dr. Brigita Zachovajovienė, gydytojas neurochirurgas medicinos mokslų dr. Gunaras Terbetas, gydytojas Roman Machnin, gydytojas Giedrius Bernotavičius, gydytojas Romualdas Sinkevičius ir kineziterapeutė Lina Vrnienė, gydytoja ortopedė-traumatologė Julija Ravinskienė, gydytoja Elena Jablonskytė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Gintarė Vaitkienė, Kelly Hansen (JAV), kineziterapeutas Rolandas Kesminas, kineziterapeutas mokslų dr. Laimonas Šiupšinskas ir Vida Adomaitienė. Jiems – nuoširdus AČIŪ.
Norime padėkoti ir ištikimiems rėmėjams – uždarosioms akcinėms bendrovėms: „Teida“ (pagrindinis rėmėjas), „Medlin“, „Slaugivita“, „Vildoma“, „Norameda“, „Pharmacels“.
Konferencijos moderatorė Vida Stankevičienė akcentavo, kad  žinios – tai proto akys. Svarbiausia – ne tik sukaupti kuo daugiau žinių, svarbiausia, kad tos žinios, daug jų ar mažai, priklausytų Jums, būtų Jūsų kraujyje, būtų Jūsų laisvanoriškų pastangų nuosavybe – kūdikis – padedantis  visur ir visada daryti tvirtus ir teisingus sprendimus (R. Rolanas ir R. Dekartas).
Konferencijai pasibaigus, visi dėkojo už puikų konferencijos organizavimą, nuoširdų bendravimą, aktualių temų pateikimą. Visi – svečiai, dėstytojai ir studentai – tikisi ir ateityje sulaukti aktualių klausimų nagrinėjimo, diskusijų.

Vida Stankevičienė,
SPF studijų organizavimo skyriaus vedėja,
Reabilitacijos katedros lektorė