Kiekvienas Lietuvos slaugytojas ir slaugos studentas turi galimybę pelnyti 6 000 eurų stipendiją, individualiai pritaikytą stažuotę ir Jos Didenybės Švedijos karalienės Silvijos padėką didžiosios apdovanojimų ceremonijos metu karališkuosiuose rūmuose Stokholme.

Norėdami dalyvauti konkurse slaugytojai ir slaugos studentai turi pateikti savo idėją, kaip būtų galima išspręsti jų pasirinktą aktualią problemą, susijusią su COVID-19 iššūkiais sveikatos priežiūros srityje. Galima teikti visas dar neįgyvendintas idėjas arba jau įgyvendinamus slaugytojo sugalvotus sprendimus, kurie sprendžia COVID-19 keliamas problemas, su kuriomis susiduria sveikatos priežiūros įstaigos, slaugytojai, jų padėjėjai, kiti darbuotojai, pacientai ar šeimos nariai.

Paraiškas galima teikti nuo  rugsėjo 1 d. iki lapkričio 6 d. svetainėje http://www.queensilvianursingaward.lt/dalyvauk/ . Paraiškos pildymo instrukciją rasite ČIA.

Konkurso dalyviai turi visišką laisvę pasirinkti, kokias idėjas teikti ir kokias problemas spręsti. Galima teikti tiek idėjų ar sprendimų, kiek norite. Daugiau atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus apie konkursą rasite ČIA.

Apdovanojimo tikslas – motyvuoti slaugos talentus, skatinti inovatyvias idėjas ir sprendimus sveikatos priežiūros sistemoje bei atkreipti dėmesį į slaugytojo profesijos svarbą.

Oficialus apdovanojimo interneto puslapis http://www.queensilvianursingaward.lt/

Oficialus apdovanojimo Facebook puslapis Queen Silvia Nursing Award Lithuania

Oficialus apdovanojimo Instagram puslapis queen silvia nursing award lt

Konkurso organizatorius Lietuvoje – slaugos namai  „Addere Care“, konkurso steigėjas – „Swedish Care International“

Turite daugiau klausimų? Rašykite info@queensilvianursingaward.lt

Nuotrauka – Yanan Li