2023 m. balandžio 3–7 dienomis Sveikatos priežiūros fakulteto Slaugos katedros dėstytojos dr. Simona Paulikienė ir Milda Kuskienė buvo išvykusios dėstymo vizito į Regioninį sveikatos profesijų švietimo ir mokymo centrą (pranc. Pole Regional d‘Enseigment et de Formation aux de la Sante – PREFMS) (Tulūza, Prancūzija).

Vizito metu dėstytojos pristatė Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetą, su Erasmus+ koordinatore Estrier Alionor aptarė studentų abipusio mobilumo galimybes, slaugos studijų programos studentams ir dėstytojams skaitė paskaitas, kuriose atsispindėjo Lietuvos specialistų skausmo valdymo ir pacientų, sergančių cukriniu diabetu, slaugymo patirtis, dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, dalijosi abipuse patirtimi su slaugos dėstytojomis Anne Schleiss, Anne Viguier ir slaugytojais-mentoriais, lankėsi Tulūzos ligoninės (pranc. Hospital Purpan) neurochirurgijos skyriuje, kur vyresnysis slaugos administratorius papasakojo apie pacientų identifikavimą, asmens duomenų apsaugą ir skyriaus darbo ypatumus.

Dėstytojoms vizitas – ne tik prasminga tarptautinė pedagoginė, mokslinė ir praktinė patirtis, bet ir galimybė dalintis ja su studentais.

Daugiau nuotraukų rasite VIKO SPF Facebook įraše