Per 15 Fondo gyvavimo metų įgyvendinome galybę įvairiausių veiklų, projektų ir socialinių akcijų ieškodami tinkamiausių ir efektyviausių iniciatyvų, kurios padėtų vėžiu sergantiems vaikams kuo greičiau atsistoti ant kojų ir sugrįžti į gyvenimą. Kai 2020 m. atidarėme su Jūsų visų pagalba „Mamų unijos“ Šeimos namus ir juose priglaudėme vaikus ir šeimas, supratome, kad svarbiausia yra kompleksinė psichosocialinė pagalba ne tik sergančiam vaikui, tačiau visai šeimai, kuri kartu keliauja per vėžio istoriją.

Rugsėjo mėnesį jau oficialiai atidarysime Šeimos namų Reabilitacijos centrą, kuriame šeimos gaus visą reikiamą pagalbą, nuo kineziterapijos, gyvūnų terapijos iki psichologo ir kitų paslaugų. Šiandien vis dar ieškome specialistų: kineziterapeuto, ergoterapeuto, logopedo, kineziterapeuto-masažuotojo.

Jei jūs norite prisijungti prie mūsų komandos ir kartu daryti gerus darbus vėžiu sergančių vaikų labui, parašykite mums motyvuojantį laišką ir siųskite savo gyvenimo aprašymą el.paštu info@mamuunija.lt

Išsamesnę informaciją skaitykite čia