2020 m. rugsėjo 24 d. nuotoliniu būdu per Microsoft Teams kanalą vyko susitikimas su studijų programos „Bendrosios praktikos slauga“ I, II, III ir IV kursų studentais. Buvo kalbama apie Jos Didenybės Švedijos karalienės Silvijos slaugos apdovanojimo konkursą.

Apie šį unikalų konkursą, kurio tikslas – skatinti platesnį keitimąsi idėjomis apie slaugos praktikos tobulinimo galimybes bei kelti slaugos profesijos prestižą – susitikime Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Slaugos katedros vedėja, lektorė Jurgita Stankūnienė kalbėjosi su slaugytoja, Karalienės Silvijos slaugos apdovanojimo Lietuvoje atstove Svetlana Greičiene.

Norėdami dalyvauti konkurse slaugytojai ir slaugos studentai turi pateikti savo idėją, kaip būtų galima išspręsti jų pasirinktą aktualią problemą, susijusią su COVID-19 iššūkiais sveikatos priežiūros srityje. Galima teikti visas dar neįgyvendintas idėjas arba jau įgyvendinamus slaugytojo sugalvotus sprendimus, kurie sprendžia COVID-19 keliamas problemas, su kuriomis susiduria sveikatos priežiūros įstaigos, slaugytojai, jų padėjėjai, kiti darbuotojai, pacientai ar šeimos nariai.

Neribotą paraiškų skaičių galite teikti čia: https://qsna.awardsplatform.com/?language=lt_LT .

Paraiškos pildymo instrukciją rasite čia: http://www.queensilvianursingaward.lt/wp-content/uploads/2020/08/Instrukcija_LT.pdf

Sekite konkurso naujienas: https://www.facebook.com/QueenSilviaNursingAwardLithuania/