2019 m. spalio 10 d. studijų programos „Ergoterapija“ ER19 grupės studentai Sveikatos priežiūros fakultete organizavo renginį, skirtą Vilniaus m. savivaldybės socialinės globos įstaigos – dienos centro „Šviesa“ lankytojams. Studentai nekantraudami laukė atvykstančiųjų. Ir nors rytą temdė storas debesų sluoksnis, į fakultetą atvykę renginio dalyviai rytą nušvietė visai kitomis spalvomis.

Renginys prasidėjo susipažinimu. Susipažinimo metu dalyviai ne tik prisistatė pasisakydami savo vardus, bet ir mėgstamiausią savo veiklą. Dalyvių nedrąsūs prisipažinimai apie jų mylimas veiklas renginio organizatoriams leido artimiau pažinti šias unikalias asmenybes. Vėliau smagiai apšilę ir sužaidę mėgstamiausią šventės dalyvių žaidimą – „žuvis tinkle“ – visi skubėjo prie organizatorių sugalvotų veiklų. Energingose veiklose noriai dalyvavo visi atvykę svečiai. Po to kiek pavargę dalyviai turėjo galimybę pailsėti studentų sukurtoje „poilsio zonoje“, kuri, tiesą sakant, nebuvo tokia jau ir rami. Poilsio zonoje virė darbas: renginio dalyviai turėjo galimybę papuošti keksiukus pagal savo individualų norą. Galiausiai renginį vainikavo žaidimas „Atspėk, kas tai?“. Šio žaidimo tikslas buvo atspėti, kokį daiktą žmogus liečia, kai jam yra užrištos akys. Svečiai, įvardiję ar apibūdinę, kokį daiktą jie liečia, buvo apdovanoti Vilniaus kolegijos atributika, kurią mielai suteikė Vilniaus kolegijos Ryšių su visuomene skyrius.

Prieš šį renginį studentų išsikelti tikslai buvo maksimaliai patenkinti. Studentai įgijo neįkainojamos patirties, ugdė gebėjimą dirbti komandoje, įtraukė protiškai neįgalius žmones į prasmingas veiklas ir turėjo galimybę susirasti naujų, nuoširdumu spinduliuojančių draugų.

Renginį organizavo ir vedė ER19 grupės studentai Jekaterina Fedotova, Vytautas Gervickas, Evelina Gružinskaitė, Lina Mažuta, Auksė Saulevičiūtė ir Agota Vilbikaitė.

 

Evelina Gružinskaitė,
ER 19 gr. studentė