2019 m. balandžio 4 d. Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete vyko VI tarptautinė studentų mokslinė praktinė konferencija „Studentas. Mokslas. Sveikata 2019“.
Pranešimus plenariniame posėdyje ir atskirose sekcijose bei stendinius pranešimus rengė ir pristatė dalyviai iš Lenkijos, Turkijos ir Lietuvos (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Utenos ir Šiaulių) aukštųjų mokyklų.
Atskirose konferencijos sekcijose buvo diskutuojama kineziterapijos mokslo aktualijų, asmens sveikatinimo bendruomenėje, kosmetologijos, socialinės gerovės ir šiuolaikinės didaktikos temomis.
Renginyje dalyvavo Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto studentų mokslinės draugijos narės, studijų programos „Bendrosios praktikos slauga“ studentės. Žodinius pranešimus pristatė: SL16D gr. studentė Barbora Kisieliūtė – „Mamų žinios apie gimdos kaklelio vėžį“, SL16A gr. studentė Laura Martinkėnaitė – „Slaugytojų patiriamo diskomforto kojose įtaka jų kasdienei veiklai“. SL16B gr. studentė Laura Balužytė pristatė stendinį pranešimą ,,Bendruomenės žinios apie gripą ir jo prevenciją bei jos taikymą praktikoje“, parengtą kartu su bendraautore Saule Pimpyte, SL16B gr. studente.

 

Milda Kuskienė
Sveikatos priežiūros fakulteto
Slaugos katedros lektorė