2017 m. lapkričio 16–17 d. Sveikatos priežiūros fakultete lankėsi delegacija iš Talino sveikatos priežiūros kolegijos (Estija).
Lapkričio 16 d. delegacijos narės Ülle Ernits, Ulvi Kõrgemaa, Ave Perve, Piret Gilden ir Eve Epner, kartu su Slaugos katedros lektore Gabriele Turlinskiene aplankė VšĮ Vilniaus miesto klinikinę ligoninę.
Lapkričio 17 d. delegacija lankėsi fakultete ir susipažino su fakultete vykdomomis studijų programomis. Erasmus+ programos koordinatorė, Slaugos katedros lektorė Viktorija Kielaitė supažindino su fakultetu. Po to estės susitiko su dėstytojais, dėstančiais „Bendrosios praktikos slaugos“ bei „Ergoterapijos“ studijų programų studentams, ir fakulteto administracijos atstovais. Susitikimo metu delegacijos narės Eve Epner ir Ülle Ernits pristatė Talino sveikatos priežiūros kolegiją.
Po susitikimo fakultete delegacijai iš Estijos buvo organizuotas susitikimas su Vilniaus kolegijos Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Jolanta Preidiene. 2017 m. spalio mėn. Vilniaus kolegija su Talino sveikatos priežiūros kolegija pasirašė dvišalę sutartį, kuri suteikia Erasmus+ programos mainų galimybę „Bendrosios praktikos slaugos“ ir „Ergoterapijos“ studijų programų dėstytojams bei studentams.

 

Viktorija Kielaitė,
Erasmus koordinatorė VK SPF