2018 kovo 5–9 dienomis VK Sveikatos priežiūros fakultete vyko Tarptautinės savaitės renginiai.
Kovo 5 d. pirmo kurso „Bendrosios praktikos slaugos“ studijų programos studentams paskaitą apie robotus medicinoje skaitė lektorius iš Turkijos Sahin Yildirim. Paskaitos metu kilo diskusija: ar tikrai robotais galima pasitikėti? Ar robotai gali visiškai pakeisti slaugytoją?
Kovo 6 d. prof. Ilja Dragojevic (Serbija) vedė du intensyvius seminarus „Biomedicinos diagnostikos“ studijų programos antro kurso studentams. Seminarų metu profesorius studentams skaitė paskaitas apie širdies biomarkerius ir klinikinę praktiką, vėžio biochemiją ir biomarkerius
bei specifinius baltymų markerius.
Tą pačią dieną lektorė iš Čekijos Ivana Veverkova skaitė paskaitą apie nanotechnologijas medicinoje „Dietetikos“ studijų programos trečio kurso ir „Bendrosios praktikos slaugos“ studijų programos pirmo kurso studentams. Pasak studentų, paskaita buvo sudėtinga, tačiau naudinga.
Kovo 7 d. Sveikatos priežiūros fakulteto lektorė Gabrielė Turlinskienė kartu su prof. Ilja Dragojevic ir Ivana Veverkova lankėsi VšĮ Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje.
Kovo 8–9 dienomis užsienio lektoriai dalyvavo VK Tarptautinės savaitės pagrindiniuose renginiuose ir paskaitose.

 

Viktorija Kielaitė,
Slaugos katedros lektorė,
Erasmus+ programos koordinatorė SPF